SPOLUPRACUJÍ S NÁMI
Profesionální a sympatické paní na úklid
Profily našich paní na úklid
Prohlédněte si profily a hodnocení každé paní na úklid, která s námi pracuje. Všechny naše spolupracovnice prošly profesionálním tréninkem a mají sjednané pojištění odpovědnosti.
Alena M.

Alena M.

Ráda si přivydělávám úklidem, protože mám ráda čistotu..

Ljuba P.

Ljuba P.

Je mi 48 let a dělám úklid domácností i dalších prostor - mám 3 leté zkušenosti. Ráda komunikuji s lidmi, ráda se učím nové věci a miluji zvířata a děti.

Marie G.

Marie G.

Jsem pečlivá a dbám na každý detail. Pomůžu vám uklidit jakýkoliv prostor.

Lenka H.

Lenka H.

Zdravím❤️ jmenuji se Lenka Holadová, je mi 19 let a studuji Učitelství pro první stupeň na Pedagogické fakultě UK.

Myroslava B.

Myroslava B.

Dobrý den, už několik let se věnuji úklidu bytů a domů. Mám zkušenosti s úklidem hotelů i kanceláří. Těším se na to, že vám pomůžu udržovat příjemné prostředí vašich prostor.

Vitalla P.

Vitalla P.

Je mi 40 let a věnuji se profesionálnímu úklidu již několik let. Pracuji kvalitně a pečlivě.

Halyna V.

Halyna V.

Jsem Halyna, je mi 45 let, mám několikaleté zkušenosti s úklidem. V ČR jsem již 15 let. Ráda uklidím vaši domácnost i další prostory. Těším se 😊

Anna P.

Anna P.

Mám několikaleté zkušenosti s profesionálním uklízením. Pracuji kvalitně a vaše prostory zanechám vždy v naprosté čistotě. Těším se na spolupráci.

Adéla K.

Adéla K.

Mám dlouholeté zkušenosti s úklidem. Těším se na spolupráci.

Larysa N.

Larysa N.

Dobrý den, jsem Larysa. Mám zkušenost na úklidech. Nabízím aktivní přístup, ochotu učit se, pracovitost, přizpůsobivost, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost.

Dariia K.

Dariia K.

Dariia Kuzmych

Tamara N.

Tamara N.

Uklízím v Praze více než 20 let na různých objektech. Čistota je pro mě základ a pomůžu vám ji udržovat pravidelně i jednorázově.

objednání úklidu rychle a jednoduše přes aplikaci Izzy | paní na úklid provádí úklid apartmánů | paní na úklid provádí generální běžný úklid bytu | paní na úklid se připravuje na práci | stažení úklidové aplikace Izzy do mobilu
Stáhněte si naši aplikaci a využijte Izzy naplno
S aplikací Izzy zvládnete objednání úklidu snadno a rychle, stačí pár kliknutí. Detaily vaší poptávky si s paní na úklid pohodlně domluvíte přímo v chatu. Aplikace vám pomůže udržovat si přehled o všech úklidech, fakturách a hodnoceních.
white-bullet
Objednání na pár kliknutí
white-bullet
Přímá komunikace s paní na úklid v chatu
white-bullet
Přehledný kalendář, výpisy a hodnocení
app-storegoogle-play